Roubenka U Jakuba

 

Tradiční staročeská roubenka nabízející ubytování na Vysočině pro 16 lidí v 6 pokojích.

 

K dispozici jsou 2 tří-lůžkové pokoje, 3 dvou-lůžkové (1 možná přistýlka) a 1 čtyř-lůžkový pokoj. Každý pokoj je vybaven vlastním sprchovým koutem a WC. Samozřejmostí jsou i lůžkoviny a ručníky.

 

V přízemí roubenky se nachází nově zrekonstruovaná kuchyně s plným vybavením (nádobí, rychlovarná konvice, el. sporák s troubou, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem). Pro naše nejmenší hosty máme připravenu dětskou židličku a postýlku.

 

Na kuchyň plynule navazuje prostorná světnice, kde společně se svými blízkými jistě zažijete spoustu příjemných chvil. Světnice je vybavena dvěma dlouhými stoly s okolními lavicemi, sedací soupravou, TV, hifi systémem a kachlovými kamny.

 

V celé roubence je pokrytí WiFi internetem.

 

Dále se v přízemí chalupy nachází velká společenská místnost, která je vybavena kulečníkem, šipkami, stolním fotbálkem. A pro ty, kteří si přijeli odpočinout od stresu a shonu všedních dní, nabízíme relax pobyt v naší zmodernizované sauně.

Venku je dále k dispozici vlastní dětské hřiště s pískovištěm, houpačkou a prolézačkou, které ocení predevším ti nejmenší. Pro dospěláky nabízíme posezení u ohniště či venkovního krbu s grilem, který je situován na prostorné terase.

Pokud jste se rozhodli pro aktivní dovolenou a chcete vyzkoušet širokou síť cyklostezek, běžkařské tratě či sjezdovky na Vysočině, pak Vám bezbečně uschováme Vaše kola, běžky či lyže. V okolí lze totiž podniknout bezpočet turistických, cyklistických výletů. V zimě se lze napojit na rozsáhlou síť upravených běžkařských tras přímo u chalupy. Ani lyžaři nepřijdou zkrátka v nedalekých ski resortech ve Svratce, Jimramově, Hlinsku či Nové Městě na Moravě. Pro Vaše pohodlí a proto abyste nebloudili jsme Vám sepsali pár tipů na výlet v blízkém okolí naší roubenky. Více…

V obci Křižánky se k Vaší plné spokojenosti také nachází obchod s potravinami, nekuřácká kavárna a rybník, který oceníte především v letních měsících- to vše ve vzdálenosti do 500m.

Nechce se Vám na dovolené vařit? Pak využijte služeb nedalekého hostince s širokou každodenní nabídkou jídel (100m).

 


Ubytování vašich domácích mazlíčků lze pouze po domluvě a dle platného ceníku.

Image 2

Rezervační formulař

Jméno:
E-mail:
Tel:
Termín:
Zpráva:
Neváhejte a napište nám Vámi vybraný termín a obratem dostanete informaci o obsazenosti s cenovou kalkulací. Užijte si dovolenou v malebné přírodě Žďárských Vrchů  v obci České Křižánky.