Stodola U Jakuba

Jste parta nadšených turistů, cyklistů či jen početná rodina a hledáte společné ubytování na Vysočině? Pak právě pro Vás nabízíme ubytování ve "společenské" stodole. Přestože sám název by mohl být lehce zavádějící, nabízí Stodola příjemné ubytování s kapacitou 15 lůžek v nově rekonstruovaném podkroví. Velká prostorná místnost na spaní, kde se Vám budou zdát ty nejsladší sny. Dále jsou v podkroví k dispozci sprchové kouty a WC- oboje zvlášť pro dámy a zvlášť pro pány.

Hlavní předností stodoly je však její velká společenská místnost, která se nachází v jejím přízemí a která přímo vybízí k uspořádání rodinných oslav, svateb, večírků či jen posezení s přáteli. Prostorný taneční parket, vyvýšené pódium pro kapelu či účinkující a samozřejmě i dostatek míst k sezení pro Vaše přátele či rodinu (cca 50 míst). K úplné vaší spokojenosti je k dispozici i vybavená kuchyňka (hrníčky, skleničky, příbory, talíře, rychlovarná konvice).


Máte zcela jasnou představu o tom, jak by Váš den D měl vypadat? Chcete mít vše ve vlastní režii a do puntíku přesně podle Vás? Proto neváhejte a uspořádejte Vaši rodinnou oslavu, svatbu, narozeninovou párty či firemní večírek právě zde a my Vám garantujeme, že na ni budete dlouho vzpomínat! My Vám dáme k dispozici prostory a vybavení a zbytek už necháme jen a jen na Vás a vaší fantazii. A té jak známo se meze nekladou. Pokud byste však si nebyli něčím jistí, jsme tu a nabízíme pomocnou ruku- neváhejte se na nás obrátit!

Venku je dále k dispozici vlastní dětské hřiště s pískovištěm, houpačkou a prolézačkou, které ocení predevším ti nejmenší. Pro dospěláky nabízíme posezení u ohniště či přímo před stodolou na několika párty setech.

Pokud jste se rozhodli pro aktivní dovolenou a chcete vyzkoušet širokou síť cyklostezek, běžkařské tratě či sjezdovky na Vysočině, pak Vám bezbečně uschováme Vaše kola, běžky či lyže. V okolí lze totiž podniknout bezpočet turistických, cyklistických výletů. V zimě se lze napojit na rozsáhlou síť upravených běžkařských tras přímo u chalupy.
Ani lyžaři nepřijdou zkrátka v nedalekých ski resortech ve Svratce, Jimramově, Hlinsku či Nové Městě na Moravě.
Pro Vaše pohodlí a proto abyste nebloudili jsme Vám sepsali pár tipů na výlet v blízkém okolí naší roubenky. Více.. 

V obci Křižánky se k Vaší plné spokojenosti také nachází obchod s potravinami, nekuřácká kavárna a také rybník, který oceníte především v letních měsících- to vše ve vzdálenosti do 500m. Nedaleko od stodoly (100m) lze také využít hostinec s širokou každodenní nabídkou jídel.