Vejmínek U Jakuba

Snili jste vždy o tom, jaké by to bylo bydlet v chaloupce z dob našich prapředků? My Vám tuhle jedinečnou možnost právě nabízíme!

 

Skromně zařízemý vejmínek ze 17.století nabízí ubytování na Vysočině pro 6 osob ve dvou oddělených ložnicích. Každá ložnice je vybavena vlastním sprchovým koutem a WC. Společná kuchyňka pak nabízí i základní vybavení pro Vaše pohodlí (nádobí, rychlovarná konvice, el.vařič).

 

Nic se totiž nevyrovná tomu, když si můžete svoji ranní kávu či čaj vypít přímo na zahradě s výhledem na Devět skal.

Venku je dále k dispozici vlastní dětské hřiště s pískovištěm, houpačkou a prolézačkou, které ocení predevším ti nejmenší. Pro dospěláky nabízíme posezení u ohniště či přímo před stodolou na několika párty setech.

Pokud jste se rozhodli pro aktivní dovolenou a chcete vyzkoušet širokou síť cyklostezek, běžkařské tratě či sjezdovky na Vysočině, pak Vám bezbečně uschováme Vaše kola, běžky či lyže. V okolí lze totiž podniknout bezpočet turistických, cyklistických výletů. V zimě se lze napojit na rozsáhlou síť upravených běžkařských tras přímo u chalupy. Ani lyžaři nepřijdou zkrátka v nedalekých ski resortech ve Svratce, Jimramově, Hlinsku či Nové Městě na Moravě. Pro Vaše pohodlí a proto abyste nebloudili jsme Vám sepsali pár tipů na výlet v blízkém okolí naší roubenky. Více..

V obci Křižánky se k Vaší plné spokojenosti také nachází obchod s potravinami, nekuřácká kavárna a rybník, který oceníte především v letních měsících- to vše ve vzdálenosti do 500m.
Nedaleko od vejmínku (100m) lze také využít hostinec s širokou každodenní nabídkou jídel.

 

Ubytování vašich domácích mazlíčků lze pouze po domluvě a dle platného ceníku. 

Image 2

Rezervační formulař

Jméno:
E-mail:
Tel:
Termín:
Zpráva:
Neváhejte a napište nám Vámi vybraný termín a obratem dostanete informaci o obsazenosti s cenovou kalkulací. Užijte si dovolenou v malebné přírodě Žďárských Vrchů  v obci České Křižánky.